Angular Developer (Regular / Senior)

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Finanse / Bankowość / Ubezpieczenia Wszystkie Warszawa Kontrakt B2B 2020-03-12

Zakres obowiązków

Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście, okolice Rondo ONZ, od Q2 2020 planowane przeniesienie biura do Dzielnicy Okęcie).
Branża: Bankowość / Finanse
Liczba wakatów: 2 (1 x Mid , 1 x Senior)
Start: Senior (od 04/2020), Regular (od 05/2020)
Forma współpracy: B2B (z ITFS), praca na miejscu w siedzibie Klienta, full-time, tylko długofalowo
Stawka: 700-1100 zł netto + VAT / dzień (do indywidualnego ustalenia)
Praca zdalna/delegacje: brak (praca w banku - ochrona informacji poufnych)
Firma / projekt: rozpoznawalny duży bank. Dołączysz do nowego zespołu odpowiedzialnego przede wszystkim za wewnętrzny projekt banku (front-end części bankowości inwestycyjnej). Swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynisz się do poprawy jakości oprogramowania firmy. Jest to projekt dotyczący tworzenia nowych rozwiązań (obszar rozwojowy developmentu), zaangażowanie tylko długofalowe. Front-endowcy będą odpowiadać za programowanie front-endu na bazie makiet, które przygotował UX. W użyciu będą technologie z opisu oferty w najnowszych wersjach (wymagamy znajomości Angulara 4+, ale w projekcie będzie używana najnowsza wersja Angular 7-8). Backend całego projektu będzie pisany w Java.
Zespół: nowo tworzony zespół (projekt dopiero startuje, aktualnie kończone są makiety). Obecnie już są zaangażowani: Project Manager, Analityk, UXowiec, 1 x backend (Java Developer). Do zespołu poszukujemy dwóch dobrych frontendowców (Mid + Senior).

Oczekiwania

Minimum 2-letnie (Mid) lub 4-letnie (Senior) doświadczenie komercyjne w roli Developera JS (Angular)
Bardzo dobra znajomość: JavaScript, TypeScript, Angular 4+;
Znajomość RxJS, CSS / SCSS;
Praktyczna znajomość Git;
Znajomość metodologii Agile / Scrum;
Język angielski: w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej.

Oferta

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie