DevOps Engineer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Finanse / Bankowość / Ubezpieczenia Pomorskie Gdańsk Dowolna 2020-05-21

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

CHARAKTERYSTYKA OFERTY:
Miejsce pracy: Gdańsk (Jasień)
Branża: Finansowa/ubezpieczeniowa
Start: ASAP
Liczba wakatów: 1
Forma współpracy: B2B/UOP
Stawka: 14.000-18.000 netto +VAT/msc (B2B)
Praca zdalna: na początek 1 dzień/tydzień
Stack technologiczny: Linux, Containers, Docker, Kubernetes, AWS, Terraform, Elastic cloud, Helm, CircleCI, Bamboo, Jenkins

Zakres obowiązków

Dołączyłbyś do firmy oferującej kompleksowe rozwiązania do uwierzytelniania i zarządzania użytkownikami dla firm z branży finansowej/ubezpieczeniowej (głównie w Holandii). Platformy budowane są przy użyciu najnowszych i najbezpieczniejszych technologii, w tym CI/CD, Containers, Kubernetes, AWS, Terraform, Elastic cloud, Helm.

Oczekiwania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w środowisku Linux (w tym znajomość Docker),
  • Znajomość procesu orkiestracji kontenerów (np. Kubernetes, rancher),
  • Zrozumienie i doświadczenie w pracy z rozwiązaniami CI / CD (np.CircleCI, Bamboo TeamCity, GitlabCI, Jenkins),
  • Doświadczenie w pracy z AWS,
  • Znajomość skryptów / umiejętność programowania w Python / Go / Bash,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Na plus:

  • Znajomość Helm,
  • Doświadczenie w pracy z Terraform,
  • Znajomość WAF (web application firewall),
  • Doświadczenie komercyjne w pracy z Kubernetes.

Oferta

  • Projekty skoncentrowane na bezpieczeństwie i wysokiej jakości,
  • Praca w nowoczesnym biurze z wieloma korzyściami (Multisport, napoje, owoce, lody, słodycze, lunche),
  • Darmowy parking,
  • 28 dni płatnego urlopu,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • B2B lub umowa o pracę z wynagrodzeniem dostosowanym do twojego doświadczenia,
  • Brak środowiska korporacyjnego, płaska struktura,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Zawody w piłce nożnej, wycieczki firmowe i kolacje drużynowe.

Proces rekrutacyjny:

  1.  Rozmowa wstępna telefoniczna z ITFS (10 - 15 minut)
  2. Rozmowa Skype z Architektem oraz Senior DevOpsem z zespołu,
  3. Rozmowa Skype z Managerem z NL
  4. Decyzja

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie