Senior .NET Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Małopolskie Kraków Kontrakt B2B 2020-05-21

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów.

Opis propozycji:

Miejsce pracy:
Kraków (Stary Kleparz)
Branża: consulting IT
Start: ASAP (max od 07/2020)
Liczba wakatów: 1
Forma współpracy: B2B (outsourcing z ITFS), praca na miejscu w siedzibie Klienta, full-time, tylko długofalowo
Stawka: 800 - 1000 netto PLN / dzień (stawka do indywidualnego ustalenia - w zależności od posiadanego doświadczenia)
Praca zdalna: obecnie w 100% (z uwagi na sytuację emidemiczną), za kilka tygodni regularnie w firmie z możliwością 20-30% / tyg (do ustalenia już w projekcie)
Delegacje: brak

Zakres obowiązków

Firma / projekt: szwajcarska firma consultingowa posiadająca wiele oddziałów na całym świecie. Posiada własny autorski produkt związany z zarządzaniem licencjami.
Wewnętrzny projekt związany z modułową, skalowalną platformą zaprojektowaną, aby pomóc klientom w inwestowaniu w oprogramowanie. W projekt zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób zorganizowanych w zespołach Scrumowych. Firma bazuje na najnowszych technologiach Web / .NET / Cloud.

Oczekiwania

  • Min. 4 lat komercyjnego doświadczenia na stanowisku .NET / C# Developer
  • Min. 3 lata doświadczenia w bazach danych - MSSQL, mongoDB
  • Znajomość OOP i zasad SOLID
  • Umiejętność projektowania HTTP i RESTful
  • Przestrzeganie i stosowanie clean-code
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisową
  • Znajomość CI/CD
  • Zaawansowana wiedza i doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych i integracyjnych
  • Zaawansowana znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+ (zespoły międzynarodowe, codzienna praca także po angielsk)

Mile widziane:

  • Znajomość ASP.NET Core
  • Znajomość rozwiązań chmurowych (MS Azure / Amazon Web Services)
  • Doświadczenie z NoSQL, Document DB’s, Azure SQL
  • Znajomość metodyki Scrum

Oferta

  • Stabilne długofalowe zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności
  • Opcjonalne benefity: MultiSport oraz Medicover
  • Możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów i rozwoju zawodowego w przyjaznym, twórczym i dynamicznym międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie