Front-end Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Media / Rozrywka Mazowieckie Warszawa Umowa o pracę (UoP) 2020-05-13

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów. Zasięgiem działania obejmujemy większe miasta Polski (np. Kraków, Warszawę, rejon Trójmiasta, Wrocław, Poznań), naszą działalność rozwijamy również na rynkach europejskich, m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii. Na rynku IT działamy od 8 lat, od około 2 lat specjalizujemy się również w budowaniu Software House’ów dla naszych zagranicznych Klientów z branży IT / Fintech.
Aktualnie dla jednego z naszych partnerów biznesowych w Warszawie szukamy 3 osób (Junior + Regular + Senior) na stanowisko:

  • Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)
  • Branża: Media/Rozrywka
  • Liczba wakatów: 3 (1x Junior 1 x Mid , 1 x Senior)
  • Start: ASAP (preferowany 1 miesiąc wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: UoP, długofalowo
  • Praca zdalna: 1 dzień w tyg.

Firma / projekt:
korporacja medialno-rozrywkowa realizująca szereg bardzo innowacyjnych dla swojej branży projektów (głównie wewnętrznych). Międzynarodowe zespoły, praca w metodyce Scrum. Klientowi bardzo zależy, by osoba dołączająca do zespołu jak najlepiej wykorzystała swój potencjał i mogła zrealizować ambicje zawodowe - po spotkaniu / rozmowie zostaniesz konkretnie przydzielony(a) do projektu najlepiej odpowiadającemu Twoim kompetencjom i aspiracjom zawodowym. W zespołach panuje bardzo partnerska przyjacielska atmosfera - nie jest to startup, ale zdecydowanie nie panuje w firmie atmosfera ’bezosobowo korporacyjna’. Cały warszawski zespół IT naszego Klienta liczy ~150 osób i jest podzielony na mniejsze zespoły projektowe (Scrum).

Zakres obowiązków

  • Dostarczanie wysokiej jakości kodu, tworzenie i rozwijanie automatycznych testów
  • Analizowanie problemów technicznych napotkanych przez zespół i sugerowanie realnych rozwiązań
  • Wsparcie dla mniej doświadczonych inżynierów
  • Zdobywanie i poszerzanie swojej wiedzy aby być na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, a także dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu

Oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze programowania w obszarze front-endu.
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript oraz znajomość frameworków i bibliotek użytecznych w pracy na tym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie Informatyki
  • Doświadczenie w zespołowym tworzeniu aplikacji w metodykach zwinnych
  • Umiejętność tworzenia nowoczesnych aplikacji i stron internetowych (responsive/fluid) z wykorzystaniem HTML 5 i CSS 3
  • Praktyczna znajomość Sass/Less
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole doświadczonych programistów, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w ambitnych rozwojowych projektach, realizowanych zwinnie w zespołach międzynarodowych, w których z pewnością nie będziesz się nudził i realnie poczujesz, że Twoja praca ma sens i jest globalnie zauważalna;
  • Kulturę pracy koncentrującą się na Twoim rozwoju zawodowym i doskonaleniu kwalifikacji (płaska struktura projektowa, możliwość pracy bezpośredniej z priorytetowymi partnerami firmy oraz Klientami, wzmacnianie słabych stron, by wiedza członków zespołu plasowała się na podobnym poziomie)
  • Praca zdalna 1 dzień w tygodniu;
  • Możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów i rozwoju zawodowego w przyjaznym, twórczym i dynamicznym międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia.
  • Bardzo atrakcyjny system benefitów: pakiet medyczny, karta MultiSport, pakiety szkoleń

Proces rekrutacyjny:
rozmowa telefoniczna z rekruterem ITFS, przedstawienie Kandydatury Klientowi, feedback od Klienta, rozmowa techniczna z Klientem osobiście lub Skype, decyzja o ewentualnym podjęciu współpracy.

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie