Java Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Media / Rozrywka Mazowieckie Warszawa Umowa o pracę (UoP) 2020-05-13

O pracodawcy

Zakres obowiązków

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Start: jak najszybciej (możemy poczekać też 3 miesiące)

Forma współpracy: UoP - zatrudnienie bezpośrednio u klienta

Branża: Media

Stawka: stawka do indywidualnego ustalenia - w zależności od posiadanego doświadczenia

Praca zdalna: obecnie 100% (z uwagi na sytuację w kraju), ’standardowo’ możliwa w zakresie 1d / tyd

Firma/projekt: Korporacja medialno-rozrywkowa realizująca szereg bardzo innowacyjnych dla swojej branży projektów (głównie wewnętrznych, skala globalna). Międzynarodowe zespoły, praca w metodyce Scrum. Po spotkaniu / rozmowie zostaniesz konkretnie przydzielony(a) do projektu najlepiej, który będzie zgodny z Twoimi kompetencjami i aspiracjami zawodowym (aktualnie w projektach pracuje się na Java11 z realnymi planami na 12 i 13 plus mikroserwisy i konteneryzacje. Pokrycie 90% testów jednostkowych). W zespołach panuje bardzo partnerska przyjacielska atmosfera - nie jest to startup, ale zdecydowanie nie panuje w firmie atmosfera ’bezosobowo korporacyjna’. Cały warszawski zespół IT naszego Klienta liczy ~130 osób i jest podzielony na mniejsze zespoły projektowe (Scrum). W Warszawie firma zatrudnia aktualnie ogólnie około 30 programistów Java, w każdym projekcie jest od 2 do 4 Programistów Java Back-endu w zależności od projektu.

OBOWIĄZKI:

  • Dostarczanie kodu wysokiej jakości;
  • Pisanie automatycznych testów (od jednostkowych do E2E)
  • Integracja z rozwiązaniami monitorującymi;
  • Ustawianie / konfigurowanie przepływów pracy CI / CD;
  • Zapewnianie wsparcia i służenie pomocą członkom zespołu;
  • Praca w zespole i aktywny udział w Agile;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Bycie na bieżąco z nowoczesnymi technologiami.

Oczekiwania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w roli programisty Java;
  • Git;
  • Znajomość narzędzi CI/CD;
  • Znajomość min. jednego frameworka programowania aplikacji (SpringMVC, Hibernate, JSF itd.)
  • Doświadczenie z Dependency Management Tools;
  • Agile (Scrum, TDD)
  • Otwartość do nauki nowych języków, frameworków i technik;
  • Język angielski B2+ (międzynarodowe zespoły projektowe)
  • Mile widziane: znajomość mikroserwisów, konteneryzacji (Kubernetes), AWS (Cloud), baz danych Microsoft, Spring Boot.

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w ambitnych projektach, realizowanych zwinnie w zespołach międzynarodowych, w których z pewnością nie będziesz się nudził i realnie poczujesz, że Twoja praca ma sens i jest globalnie zauważalna;
  • Kulturę pracy koncentrującą się na Twoim rozwoju zawodowym i doskonaleniu kwalifikacji (płaska struktura projektowa, możliwość pracy bezpośredniej z priorytetowymi partnerami firmy oraz Klientami, wzmacnianie słabych stron, by wiedza członków zespołu plasowała się na podobnym poziomie)
  • Praca zdalna 1 dzień w tygodniu;
  • Możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów i rozwoju zawodowego w przyjaznym, twórczym i dynamicznym międzynarodowym środowisku.

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie