Administrator Wsparcia Aplikacji

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Wszystkie Gdańsk Umowa o pracę (UoP) 2020-05-07

O pracodawcy

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu Specjalistów IT oraz realizacji kompleksowych projektów informatycznych. Zasięgiem obejmujemy Trójmiasto, Wrocław oraz Warszawę, naszą działalność rozwijamy również na rynkach europejskich, m.in. w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii.

Informacje o Kliencie/rekrutacji:
Firma jest globalnym, kompleksowym dostawcą fizycznego i cyfrowego zarządzania dokumentami, oferuje pakiet usług przetwarzania dokumentów i procesów biznesowych, które wspierają cyfrową transformację

Miejsce pracy: Gdańsk
Start: ASAP
Forma współpracy: UoP (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta, w pełnym wymiarze godzin, długofalowo), ewentualnie B2B
Stawka: 6500 - 9000 zł brutto UoP
Praca zdalna: możliwa do 60-80% (do ustalenia już w projekcie)
Godziny pracy: 24/7 - 40h per week - Pn-pt: 3 zmiany, Sb/ND 1- 2 zmiany

Zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa platform przetwarzania dokumentów.
  • Wdrażanie aktualizacji platformy.
  • Monitorowanie wydajności platformy.
  • Identyfikacja problemów na platformach.
  • Współpraca z zespołami programistycznymi, dostawcą w celu identyfikacji i naprawy problmów na platformie.
  • Współpraca z IT, zespołami developerskimi, obsługą biznesu i działem zarządzania w innych krajach.
  • Analiza danych.
  • Prace nad dokumentacją systemu i pomocy technicznej.
  • Obsługa problemów z infrastrukturą chmury.

Opcjonalnie:

  • Administrowanie bazą danych

Oczekiwania

  • 2+ lata doświadczenia jako Application Administrator/Application Manager/Administrator/IT Support/Technical Specialist
  • Doświadczenie w pracy z platformami przetwarzania dokumentów tj. Batch Sync, Visual Cron, Ice Wrap, WSFTP, ELK/Kibana i/lub systemami biznesowymi
  • Administracja Windows Server i Active Directory
  • Dobra znajomość MS Excel (analizy)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem USA)

  • Microsoft SQL Server
  • Kubernetes
  • Object Storage
  • Linux Server administration

Oferta

  • Bardzo stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwa praca zdalna 60%<
  • Realny wpływ na podejmowane działania
  • Możliwość pracy z językiem angielskim
  • Praca z nowoczesnymi technologiami tj. Big Data, Machine Learning, AI
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach - zgrany, wspierający się, wesoły zespół ludzi, którzy wiedzą co po co robią

Proces rekrutacyjny w 100% zdalny - jedna rozmowa z managerem

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie