iOS Developer (Swift)

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Media / Rozrywka Wszystkie Warszawa Umowa o pracę (UoP) 2020-05-07

O pracodawcy

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Forma współpracy: umowa o pracę (bezpośrednio u naszego Klienta), praca na miejscu w siedzibie Klienta, długofalowo, w pełnym wymiarze czasu pracy
Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)
Branża: rozrywkowa / medialna
Start: możliwy od zaraz - do ustalenia (projekty w różnym stadium)
Stawka: sugerowana przez ITFS
Praca zdalna: aktualnie wszyscy pracują zdalnie, po zagrożeniu epidemicznym praca zdalna w wymiarze -1 dzień/ tydz.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji na iOS przy użyciu nowoczesnych funkcji i wzorców SDK
  • Pisanie czytelnego, sprawdzonego (pokrytego testami) kodu w Swift
  • Tworzenie zaawansowanych interfejsów i animacji UX (przy użyciu UIKit)
  • Dbanie o cały cykl powstawania oprogramowania - od zbierania wymagań po deployment
  • Zapoznawanie się z istniejącą bazą projektową (code base) i dodawanie do niej nowych funkcji
  • Praca w dynamicznym, rozwijającym się zespole scrumowym nastawionym na rozwijanie umiejętności
  • Dzielenie się wiedzą z innymi programistami

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne techniczne)
  • Minimum 3-letnie komercyjne doświadczenie w roli  iOS Developera
  • Bardzo dobra znajomość SWIFT
  • Znajomość Continuous Integration (CI) i Test Driven Development (TDD)
  • Praktyczna znajomość  API RESTful, protokołów sieciowych, takich jak TCP/ IP, HTTP i HTTPS
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)
  • Nastawienie na automatyzację swojej pracy
    Agile (Scrum)
  • Język angielski B2+ (międzynarodowe zespoły projektowe)

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie technologiami strumieniowania wideo,   przetwarzaniem obrazu, cyfrowymi platformami reklamowymi
  • Doświadczenie z MVVM, programowaniem reaktywnym, Protocol-Oriented Programming
  • Mile widziane doświadczenie z watchOS lub tvOS

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w ambitnych projektach, realizowanych zwinnie w zespołach międzynarodowych, w których z pewnością nie będziesz się nudził i realnie poczujesz, że Twoja praca ma sens i jest globalnie zauważalna
  • Kulturę pracy koncentrującą się na Twoim rozwoju zawodowym i doskonaleniu kwalifikacji (płaska struktura projektowa, możliwość pracy bezpośredniej z priorytetowymi partnerami firmy oraz Klientami, wzmacnianie słabych stron, by wiedza członków zespołu plasowała się na podobnym poziomie)
  • Możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów i rozwoju zawodowego w przyjaznym, twórczym i dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Komfortowe warunki pracy - regulowane biurka, 2 duże monitory, brak dużych open-space na rzecz mniejszych przestrzeni
  • Fun-zone - bilard, piłkarzyki, ping-pong, konsola;
  • System benefitów: pakiet medyczny, karta MultiSport, pakiety szkoleń i wiele innych

Proces rekrutacyjny: całość procesu rekrutacyjnego prowadzana jest zdalnie!

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie