Python Developer

Branża Region Miasto Rodzaj umowy Data publikacji
Doradztwo / Konsulting IT Wszystkie Warszawa Kontrakt B2B 2020-04-01

O pracodawcy

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu outsourcingu Specjalistów IT oraz realizacji kompleksowych projektów informatycznych. Zasięgiem obejmujemy Trójmiasto, Wrocław oraz Warszawę, naszą działalność rozwijamy również na rynkach europejskich, m.in. w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Hiszpanii.
Dla sprawdzonego amerykańskiego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko 🐍 Python Developera 🐍

Miejsce pracy: Warszawa (okolice Metro Centrum)

Ilość wakatów: 4

Współpraca: B2B / UoP (do wyboru), bezpośrednio u naszego Klienta, tylko długofalowo (12msc+)

Stawka B2B: 650 - 850zł netto + VAT / dzień (do ustalenia)

Stawka UoP: 12000 - 14000zł brutto / msc (do ustalenia)

Start: jak najszybciej (ale na właściwą osobę możemy poczekać i kilka miesięcy)

Praca zdalna: obecnie w 100% przez kilka tygodni, standardowo 1 dzień / tyg

Obszar / projekt:
Amerykańska stabilna korporacja (filie na całym świecie - 10 oddziałów w 3 krajach, jeden oddział w Warszawie. 900+ pracowników). Firma zapewniająca kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa czy przeciwdziałania oszustwom dla komercyjnych jak i rządowych przedsiębiorstw z całego świata, głównie w obszarach związanych ze sprzedażą, opieką zdrowotną czy bezpieczeństwem publicznym. Projekt bardzo rozwojowy (praca nad nowymi funkcjonalnościami produktu), dotyczy kolekcjonowania danych publicznych o przestępstwach kryminalnych (budowanie web scraperów przy pomocy Pythona, dla amerykańskiego systemu więziennictwa) 💪. Klienci końcowi projektów naszego Klienta zlokalizowani są głównie w USA, ewentualnie Australii i EU Zachodniej - z uwagi na to warto nastawić się na elastyczność w kontakcie np. telefonicznym w zakresie godzin 8:00 - 20:00 itd.

Zakres obowiązków

  • Zrozumienie wymagań Klienta / biznesu i bieżąca realizacja założeń / rozwiązań projektowych;
  • Budowanie nowych funkcjonalności w zgodzie ze specyfikacją / założeniami projektowymi;
  • Projektowanie, budowanie i utrzymywanie wydajnego / niezawodnego kodu (wielokrotnego użytku)
  • Integrowanie z rozwiązaniami do przechowywania danych;
  • Dbanie o utrzymanie właściwych praktyk - utrzymania jakości kodu, organizacji i automatyzacji;
  • Analiza danych.

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, matematyka, ekonometria lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli Python Developera;
  • Bardzo dobra znajomość SQL;
  • Bardzo dobra znajomość HTML, XML oraz JSON;
  • Płynność w używaniu technologii scrapingowych np. Scrapy czy ScrapingHub;
  • Dobra znajomość wzorców projektowych (z praktyczną implementacją itd.)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+ (codzienna praca w zespołach międzynarodowych)
  • Analityczne podejście do zadań, wnikliwość i chęć rozwoju zawodowego;
  • Mile widziane: super, jeśli masz doświadczenie z CAPTCHa / Docker;
  • Mile widziane: super jak znasz i potrafisz w AWS :-)
  • Mile widziane doświadczenie / znajomość JavaScript;

Oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - indywidualnie ustalane;
  • Transparentne warunki zatrudnienia - sam wybierasz formę współpracy (B2B / UoP)
  • Możliwość nauki od bardziej doświadczonych kolegów i rozwoju zawodowego w niespotykanych projektach IT, w przyjaznym, twórczym i dynamicznym międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia;
  • Kulturę pracy koncentrującą się na Twoim rozwoju zawodowym i doskonaleniu kwalifikacji (wzmacnianie słabych stron, by wiedza członków zespołu plasowała się na podobnym poziomie).

Proces rekrutacyjny: w pełni zdalny!
1. Rozmowa telefoniczna z ITFS (10 minut, organizacyjnie o ofercie)
2. Rozmowa Skype z klientem - HR + weryfikacja techniczna / test (60-90 minut)
3. Rozmowa Skype z managerem projektu z USA (60 minut)
4. Podjęcie decyzji o podjęciu z Tobą współpracy

Nie znalazłeś oferty

odpowiadającej Twoim kompetencjom lub oczekiwaniom?

Prześlij nam swoje CV, być może uda nam się dopasować idealną ofertę dla Ciebie